Панорама бізнесу
Enter nazwę firmy, telefon, faks, produkt, serwis, miasto, ulica, numer domu

Сфера-ТВ, телерадіокомпанія

 

W zakładkach

Сфера-ТВ, телерадіокомпанія

33013, м.Рівне, вул.Міцкевича, 11/30
тел.: 0 (362) 45-10-30, 0 (362) 45-10-60
5sfera@ukr.net www.sfera-tv.com.ua

Місцеві новини

Кримінальні новини

Інтерв'ю з цікавими людьми

Дитячі програми


 

- Місцеві новини.

- Кримінальні новини.

- Інтерв'ю з цікавими людьми.

- Дитячі програми.

 

   Креативний, новий, цікавий… Канал, про який можна сказати одним словом – "Сфера-ТВ". В телепросторі Рівного він зявився невипадково. Саме перед "Сферою" стояло завдання дати глядачу можливість отримувати не просто інформацію, а мислити, відчувати себе безпосереднім учасником телеефіру і звісно ж насолоджуватись переглядом. За всім цим стоїть важка праця і не один рік досвіду. Та результат того вартий.

З часу створення телекомпанії (2008р.) її колектив неодноразово нагороджувався відзнаками, почесними грамотами, сертифікатами від органів місцевого самоврядування, силових структур, громадських організацій, колег-журналістів, первинної журналістської організації НСЖУ. Та головне – це визнання і любов глядачів Рівного. Їх увага до того, що і як відбувається в ефірі телерадіокомпанії, їх захоплення, думки додають наснаги творчому колективові "Сфера-ТВ" спонукають освоювати "нові землі". І, як результат, відтепер "Сферу-ТВ" зможуть полюбити і мешканці Радивилова, Дубна, Здолбунова, Березного, Сарн, Костополя, Кузнецовська, Дубровиці та Квасилова.

З огляду на побажання та відгуки глядачів рішенням дирекції ТК "Сфера-ТВ" була змінена ліцензія на мовлення. Відтак, програмна концепція телеканалу та його ефірне наповнення зазнали суттєвих та позитивних змін.

За основу свого нового програмного наповнення редакційний відділ телеканалу взяв програми просвітницького, культурологічного, історичного, спортивного, інформаційного, дитячого, музично-розважального напрямків. І, звичайно, не помилився у виборі.

Серед передач інформаційного спрямування фаворитом серед глядацької аудиторії стала програма кримінальних новин "Надзвичайна ситуація". Її автор Катерина Ярова у власному, неповторному стилі висвітлює найрезонансніші події, які мали місце на території регіону.

Звичайно, високим професіоналізмом та якістю продукту вирізняється і випуск новин. Адже в його підготовці бере участь практично увесь колектив компанії. А це відомі тележурналісти, висококваліфіковані технічні працівники. Більшість з них - випускники факультетів журналістики та кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Завдяки тісній діловій співпраці телеканалу та університету і з ініціативи виконавчого директора "Сфера-ТВ" та викладача МЕГУ Андрія Смуся вдалося налагодити постійне стажування студентів-журналістів на телеканалі. Кращих з них "Сфера-ТВ" забезпечує першим робочим місцем.

Завдяки сучасному та високоякісному обладнанню телеканал має змогу готувати спецпроекти, ток-шоу, спортивні змагання. Ці та інші проекти глядачі можуть переглянути цілодобово не тільки з екранів телевізорів, а й в онлайн трансляції в мережі інтернет. Це відверта гордість "Сфера-ТВ" в якій він, безумовно, тримає пальму першості в регіоні.

Також одним із пріоритетних напрямів діяльності каналу є співпраця з рекламодавцями. Тому індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробка, погодження, виробництво та трансляція в ефірі рекламних відеороликів, спецпроектів, фільмів – те, у чому на "Сфері" справді розуміються і здатні на належному рівні задовольнити смаки та потреби клієнтів.

Чимало в ефірі приділяється уваги підростаючому поколінню. Багато високоякісних анімованих фільмів, які вчать, розвивають та виховують у малечі любов і повагу до своїх батьків та друзів, допомагають пізнати всі людські чесноти у вирі безтурботної доби постмодернізму і все-таки повернутись обличчям до споконвічних людських цінностей. В цьому напрямку хочеться відзначити програму - улюбленицю багатьох дітлахів "Небесна колискова" (ведуча та автор – Валентина Сенько). Її популярність на Рівненщині є неабиякою серед малечі та їх батьків. Віднедавна програма виходить в ефір саме на телеканалі "Сфера-ТВ".

Окрім передач для дітей в програмній сітці телеканалу "Сфера-ТВ" приділяється увага телепроектам, де за участю зацікавлених посадовців, громадян, депутатів, чиновників обговорюються різні життєйські теми, спільно шукаються відповіді на вихід зі ситуації, що склалась. Так в прямому ефірі рівняни можуть поставити свої запитання першим особам міста та області під час програми "Гість в студії", взяти участь в обговоренні важливої теми у програмі "Депутатський вісник".

Цікавим телепродуктом на "Сфера-ТВ" є програма "Спідвей без кордонів" - щотижневий телепроект довгодинної програми про спідвей і все, що з ним пов’язано. Один з ініціаторів його створення виступив виконавчий директор телеканалу Андрій Смусь.

З 2010 року спільно з прес-центрами УМВС України в Рівненській області та ДАІ щотижня виходить програма "Міліцейський об”єктив", цінність та новизна якої полягає в тому, що окрім цікавих репортажів та сюжетів, глядач вперше в регіоні має можливість переглянути програму, телеведучими якої є самі працівники міліції.

Обличчям нашого телеканалу є відомі у місті журналісти – Микола Кривий, Сергій Штурхецький, Катерина Ярова, Ірина Кашталян, Ірина Мороз, Катерина Мункачі, Владислава Стецюк. Майже кожен з них має власний спецпроект на каналі.

Зокрема Сергій Штурхецький у притаманній виключно йому манері сплікується з цікавими співрозмовниками у своїх "Коментарях".

Також ось уже понад два роки в ефірі телеканалу триває проект "Віват академія", який розповідає глядачам про історію, сьогодення та плани на майбутнє Національного університету "Острозька академія". Ведуча програми Ірина Мороз за час існування проекту розповіла глядачам чимало – як про історію академії, так і про контакти цього вишу з усім світом.

Підсумовуючи все вищезгадане, не дивно, що за рішенням Національної спілки журналістів України в Рівненській області телекомпанія "Сфера-ТВ" визнана "Кращим телеканалом" 2012 року, а за результатами загальноміського Рейтингу популярності "Гордість міста" в номінації "Кращий засіб масової інформації" 2012 року телеканал "Сфера-ТВ" отримав заслужену перемогу. Адже він – завжди цікавий. Його дивляться стильні й успішні, енергійні й замріяні, без певних вікових обмежень, одним словом - люди, які разом з каналом з упевненістю дивляться в майбутнє і точно знають, що в будь-якій ситуації вони ніколи не будуть самотні, адже у них є не просто телебачення, у них є "Сфера-ТВ".